TSWojtas
Cytat:
A czym się różni od tych par chłop+koza,chłop+zwłoki kobiety,pedofil+dziecko
|
Zwiazek to
dobrowolna i
swiadoma zgoda dwoch stron na pewien pakt.
Jesli chodzi o pierwszy przypadek; trudno oczekiwac od kozy rozwinietej swiadomosci.
Jesli chodzi o drugi przypadek; od martwej kobiety nie uswiadczysz zadnej swiadomosci.
Jesli chodzi o trzeci przypadek; nie ma ani swiadomosci ani dobrowolnosci jednej ze stron (!)
Tak swoja droga, zabawne jest to ze wielu wojujacych antyhomo musi uciekac sie do zoofili i pedofili, w swoich rozmowach o homo. Ot, intelektualnie sa tak gietcy ze nie sa w stanie argumentowac swoich przekonan. Wyzszy stopien wtajemniczenia intelektualnego
AYALA
Cytat:
|
a no tym że bezdzietna para hetero może adaptować dziecko i stworzyć normalną rodzine ,natomiast wychowanie dziecka przez dwóch pedziów czy dwie lesby nie jest normalne.....
|
Wielokropek nie ma 5 kropek, ani nawet 10. Ma 3 kropki. Te kilkukropkowe wielokropki to jakis szyfr rydzykowych?
Otoz nie, para homo tez moze adoptowach dziecko. Dzieje sie tak w wielu krajach. Malo tego; jak dotad nie ma zadnych powaznych opracowan wskazujacych na to ze taka konfiguracja opiekunow jest szkodliwa dla dziecka.
Ideologiczno - pogladowe "co jest normalne" mnie nie interesuje. Interesuja mnie konkrety.