Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20417
Stary 18.12.2012, 12:18
TSWojtas

Cytat:
A czym się różni od tych par chłop+koza,chłop+zwłoki kobiety,pedofil+dziecko
Zwiazek to dobrowolna i swiadoma zgoda dwoch stron na pewien pakt.

Jesli chodzi o pierwszy przypadek; trudno oczekiwac od kozy rozwinietej swiadomosci.
Jesli chodzi o drugi przypadek; od martwej kobiety nie uswiadczysz zadnej swiadomosci.
Jesli chodzi o trzeci przypadek; nie ma ani swiadomosci ani dobrowolnosci jednej ze stron (!)


Tak swoja droga, zabawne jest to ze wielu wojujacych antyhomo musi uciekac sie do zoofili i pedofili, w swoich rozmowach o homo. Ot, intelektualnie sa tak gietcy ze nie sa w stanie argumentowac swoich przekonan. Wyzszy stopien wtajemniczenia intelektualnego


AYALA
Cytat:
a no tym że bezdzietna para hetero może adaptować dziecko i stworzyć normalną rodzine ,natomiast wychowanie dziecka przez dwóch pedziów czy dwie lesby nie jest normalne.....
Wielokropek nie ma 5 kropek, ani nawet 10. Ma 3 kropki. Te kilkukropkowe wielokropki to jakis szyfr rydzykowych?

Otoz nie, para homo tez moze adoptowach dziecko. Dzieje sie tak w wielu krajach. Malo tego; jak dotad nie ma zadnych powaznych opracowan wskazujacych na to ze taka konfiguracja opiekunow jest szkodliwa dla dziecka.
Ideologiczno - pogladowe "co jest normalne" mnie nie interesuje. Interesuja mnie konkrety.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 18.12.2012 o godz. 12:22.