Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4274
Stary 18.12.2012, 07:54
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A czego tu nie rozumiesz? To proste, zwykły przypadek że im się udało i kropka. Żadna profesjonalna akademia palców w tym nie maczała więc nie zaklinaj rzeczywistości.

Idąc twoim tokiem myślenia z niecierpliwością będę wypatrywał kolejnej wychowanej gwiazdy jaką w następnym sezonie sprzeda Górnik.

Ile będę czekał 3,4 a może 5 lat?
Nawet niech dostaną 2 mln euro za sprzedaż wychowanka za 5 lat ... to zawsze będzie jakiś zysk. A nie rozumiem dlaczego posiadanie chociażby szkółki piłkarskiej i przynajmniej 3 płyt treningowych w polskich klubach nie jest normą. I nie rozumiem skąd się biorą głosy, że Wisła tego nie potrzebuje ...
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując