Dariook napisał(a):

A czego tu nie rozumiesz? To proste, zwykły przypadek że im się udało i kropka. Żadna profesjonalna akademia palców w tym nie maczała więc nie zaklinaj rzeczywistości.
Idąc twoim tokiem myślenia z niecierpliwością będę wypatrywał kolejnej wychowanej gwiazdy jaką w następnym sezonie sprzeda Górnik.
Ile będę czekał 3,4 a może 5 lat?
|
Nawet niech dostaną 2 mln euro za sprzedaż wychowanka za 5 lat ... to zawsze będzie jakiś zysk. A nie rozumiem dlaczego posiadanie chociażby szkółki piłkarskiej i przynajmniej 3 płyt treningowych w polskich klubach nie jest normą. I nie rozumiem skąd się biorą głosy, że Wisła tego nie potrzebuje ...