Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
krzycho90tswns
Member
Od: 04.2012
Offline
#
6395
18.12.2012, 00:53
Mam takie pytanie gra ktos jeszcze fm 2012 bo jak tak to mam pytanie jak mozna przywrócic w galerie slawy do poczatkowego stanu
krzycho90tswns
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzycho90tswns
Znajdź inne posty napisane przez krzycho90tswns