Drozd
Primo, przed uzywaniem slow dowiedz sie co znacza. Nie wiesz co to natura, wiec natura sie nie bron.
Segundo, wyjechales z pieskami, suczkami i szczeniakami. Teraz piszesz o pieskim lizaniu sie po jajkach. O ile na poczatku dostosowalem sie do poziomu twoich metafor, o tyle teraz zaczynam juz czuc lekki niesmak. Ty nie masz czasami jakis ukrytych sklonnosci zoofilicznych?
Hehe, przypomniala mi sie moja nauczycielka z religi ktora zawsze powtarzala; "glodny chleb ma na mysli"
Tercero, nowoczesne(?) europejskie standary jedyne czego nie dopuszczaja to przymusu do plodzenia dzieci. Wlasciwie to nie europejskie tylko swiatowe, bo taka Japonia za bardzo europejska chyba nie jest.
Cuarto, w cywilizowanym swiecie, na jeden stosunek z motywem czysto zaplodniczym przypada kilkanascie/kilkadziesiat stosunkow z motywem czysto przyjemnosciowym. Jesli ty tylko ruchasz by zapladniac to wspolczuje.
Ciekawe czy w calym zyciu dobijesz do 100 ruchanek...
Quinto, czy w takim razie powinno sie zakazac kaplanstwa katolickiego, ktore jest wbrew "naturalnemu prawu"?
Sexto, czym sie rozni bezdzietna para hetero od pary homo?