nero napisał(a):

Przyznam szczerze, że nie pamiętam tych czasów o które pytam...
Przychodzi Cupiał, Urban i Ziętek do Wisły, dogaduje się z Miettą. Przejmuje sekcje piłkarską i... tworzą własne logo. Dlaczego?!
Co było tego powodem, że nie korzystali - utożsamiali się z logiem obowiązującym od lat?
|
Podbijam + chciałbym się dowiedzieć czemu zaprzestano grać z BG? Do sezonu 2000/2001 z nią grano.