Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3260
Stary 17.12.2012, 20:42
nero napisał(a):Wyświetl post
Przyznam szczerze, że nie pamiętam tych czasów o które pytam...

Przychodzi Cupiał, Urban i Ziętek do Wisły, dogaduje się z Miettą. Przejmuje sekcje piłkarską i... tworzą własne logo. Dlaczego?!
Co było tego powodem, że nie korzystali - utożsamiali się z logiem obowiązującym od lat?
Podbijam + chciałbym się dowiedzieć czemu zaprzestano grać z BG? Do sezonu 2000/2001 z nią grano.
Odpowiedz cytując