taki młody napisał(a):

Jesteś niczym Błaszczak żałosny. Leming to twoje ulubione słowo, którym rzucasz przy każdej nadazajacej się okazji.
Co Jaroslaw "Polskę zbaw" przeżywał na własnej skórze na początku stanu wojennego? Frasyniuk wyraźnie powiedzial, a on ma moralne prawo do wypowiedzi, nie ty który o stanie wojennym wiesz z wikipedii. Hektolitry wódki, wina i piwa. Hahahaha, bo tak powiedzial Rydzyk, ten od "prezydentowej czarownicy", czy Sakiewicz z "Gazety antyPolskiej"? Brzeziński zly, Borusewicz zly, Frasyniuk ma się rozumiec już też zly. Dobry św. Antoni, dobry błogosławiony Jarosław i otaczajace go miernoty, Błaszczak, Brudzinski czy Czarnecki.
Do jednego wora można zamieść te twoje wypociny w tematach w których się starasz zaistnieć, tu i w Smolenskim. Wszyscy którzy mają inne zdanie niżej ty i jeszcze paru normalnych inaczej to lemingi, przyglupy i zdrajcy. Jeden widzi spisek w płaszczach, drugi histeryzuje bo nie może się zalogowac na Fejsa, a trzeci pisze o rzeczach które stały się oczywiste kilkanaście lat po zdarzeniu i jeszcze rżnie historyka.
Amen, piszcie dalej przynajmniej jest wesoło.
|
Leming to określenie idealnie opisujące stworzenia takie jak Ty i tobie podobni. Bezrefleksyjne, bezideowe posłusznie wykonujące z góry narzucone zadania. Nie żebyś sobie wyobrażał ze te zadania są jakieś skomplikowane. Leming ma jedynie powielać zasłyszane opinie autoryteta nie zastanawiać się nad nimi, a broń Boże z nimi dyskutować. Pluć na wszystko i wszystkich którzy z opinią autoryteta sie nie zgadzają. Leming ma się cieszyć z ciepłej wody w kranie i suchego chleba na śniadanie o 4:30. A kiedy przyjdzie pora, kopnąć w kalendarz, najlepiej przed osiągnięciem wieku emerytalnego. Takie są zadania leminga. W nagrodę raz na ruski rok autorytet powie że leming jest inteligentny i wykształcony nie to co oszołomy które ośmielają się z opinią autoryteta nie zgadzać. Wtedy leming czuje się naprawdę dowartościowany

.
Problemem leminga jest to, że powielając to co usłyszy, nie ma na poparcie wygłaszanych przez siebie tez żadnych argumentów. Więc kiedy postawi się mu dowolne pytanie, przechodzi do opluwania, wyszydzania i wyśmiewania. Oczywiście robi to na swoim godnym leminga poziomie, wywołującym u każdego rozsądnego jedynie uśmiech politowania.
Cóż, zawsze tak było i 100 i 200 i 300 lat temu
Żeby nie było ze ściemniam.
trzeci pisze o rzeczach które stały się oczywiste kilkanaście lat po zdarzeniu i jeszcze rżnie historyka.
A cóż to stało się oczywiste kilkanaście lat po zdarzeniu?

Bardzom ciekawy.
Bobek90 napisał(a):

AS82
Problem nie w tym ze widza, tylko w tym ze uwazaja kazdego kto nie mysli tak jak oni za zdrajcow, gorszych polakow, itp. Ba, wystarczy ze nie jestes z prawicy; takiej krzyzowo szabelkowej. Wtedy tez zdrajca. I lewak na dodatek!
A oni racje maja, musza miec!
Ale spokojnie, czy to im sie podoba czy nie, jako spoleczenstwo mentalnie zblizamy sie do europy, tej zachodniej. Tylko ktos kto ostatnie 20 lat spedzil na Marsie moze byc innego zdania Kwestia czasu jest gdy obroncy krzyza i paladyni Rydzyka przestana byc powazna sila wyborcza w tym kraju.
Osobiscie; obstawiam ze potrzeba 10-30 lat.
|
Widzisz Bobku. Tak jak w matematyce 2+2 musi dawać 4 tak w biologii żeby urodził się szczeniaczek potrzeba pieska i suczki. Takie są prawa NATURALNE. Ty Bobek możesz oczywiście jak to określasz "myśleć inaczej" ale bądź przygotowany na to co czeka pierwszaka kiedy w sprawie 2+2=4 myśli inaczej. Licząc na to że znajdzie się większość "myśląca inaczej" chyba sam siebie oszukujesz. To że jakiś pederasta przebiegnie raz na rok w tęczowych kalesonach nie znaczy że ludzie całkiem pogłupieli. Tylko to że ktoś próbuje lansować zwyrodnienia. Jeżeli granica przyzwoitości zostanie przekroczona, skończą się parady. Dokładnie tak jak w Niemczech, już im przeszło.