AS82
Cytat:
pozostaje mieć nadzieje ,że pokolenie w którym bedzie żył jego wnuk nie bedzie miało mentalności PISowców ,którzy wszędzie widzą zdrady , spiski ,agentów i zamachy , oby !
|
Problem nie w tym ze widza, tylko w tym ze uwazaja kazdego kto nie mysli tak jak oni za zdrajcow, gorszych polakow, itp. Ba, wystarczy ze nie jestes z prawicy; takiej krzyzowo szabelkowej. Wtedy tez zdrajca. I lewak na dodatek!
A oni racje maja, musza miec!
Ale spokojnie, czy to im sie podoba czy nie, jako spoleczenstwo mentalnie zblizamy sie do europy, tej zachodniej. Tylko ktos kto ostatnie 20 lat spedzil na Marsie moze byc innego zdania

Kwestia czasu jest gdy obroncy krzyza i paladyni Rydzyka przestana byc powazna sila wyborcza w tym kraju.
Osobiscie; obstawiam ze potrzeba 10-30 lat.