TheMrSkeyt napisał(a):

|
nie Buzała ma zero instynktu... oglądałem bełchatów - lechia i tam buzała miał sam na sam od 40 m przed bramką i skończyło się na tym że chciał minąć bramkarza i trafił chyba w boczną siatkę... w każdym razie to jest prawie tak samo duży nieudacznik jak Sikorski...
|
widzę jak ty oceniasz przydatność zawodnika po jednym zagraniu ...Fernando Torres by ci nie dogodził bo finale z 5m trafił bramkarza ale to taki sam nieudacznik jak Sikorski

?