Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14655
Stary 17.12.2012, 19:31
TheMrSkeyt napisał(a):Wyświetl post
nie Buzała ma zero instynktu... oglądałem bełchatów - lechia i tam buzała miał sam na sam od 40 m przed bramką i skończyło się na tym że chciał minąć bramkarza i trafił chyba w boczną siatkę... w każdym razie to jest prawie tak samo duży nieudacznik jak Sikorski...
widzę jak ty oceniasz przydatność zawodnika po jednym zagraniu ...Fernando Torres by ci nie dogodził bo finale z 5m trafił bramkarza ale to taki sam nieudacznik jak Sikorski ?

Odpowiedz cytując