PODpalacz napisał(a):

śmiejesz się a ten Buzała na dzisiejsza chwile jest najlepszą opcja dla Wisły ma instynkt wykończenia akcji przed bramką potrafi grać przed polem karnym ,Wisła przekonała się jak Buzała potrafi trafiać do sieci
|
nie Buzała ma zero instynktu... oglądałem bełchatów - lechia i tam buzała miał sam na sam od 40 m przed bramką i skończyło się na tym że chciał minąć bramkarza i trafił chyba w boczną siatkę... w każdym razie to jest prawie tak samo duży nieudacznik jak Sikorski...