taki młody napisał(a):

|
Amen, piszcie dalej przynajmniej jest wesoło.
|
A mi po przeczytaniu tego Twojego, za przeproszeniem," bełkotu" zrobiło się smutno. Smutno i straszno,bo pranie mózgu u niektórych poczyniło już takie spustoszenie, że potrafią już tylko o św. Antonim i beatyfikacji Kaczyńskiego. Grandzące od ponad 5 lat PO ich nie interesuje, bo i po co?.
Pablo84 napisał(a):

Już bez przesady z tą marychą- jest ona o wiele zdrowsza niż alkohol- przynajmniej wg WHO
|
Używana od czasu do czasu pewnie tak

Ale tak na dłuższą metę ....znałem kilku takich regularnych jaraczy - po kilku latach mieli wyj...... na wszystko.
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"