kristos napisał(a):

Teraz się okaże ,czy Garguła taki słaby ,czy też trenerzy pracujący z nim ostatnio , nie potrafili go odpowiednio przygotować ?
Ciekawe że trener Górnika widzi w nim potencjał a tutaj jest jednym z najbardziej wyśmiewanych.
Dlaczego to piszę ?
Ponieważ uważam ,że skład personalny drużyny nie jest tak zły ,jak przedstawia to tabela .
Dla mnie osobiście to przygotowania do sezonu były głównym powodem słabej postawy zawodników.
|
jeden z nielicznych głosu rozsądku bo ten skład nie jest taki zły dużo więcej z ta kadra można osiągnąć przy dobrym przygotowaniu fizycznym , taktycznym i mentalnym do rundy wiosennej , potrzebny nowy trener na ta chwile Smuda wydaje sie dobra alternatywa na szybka pomoc aby uratować ten sezon
Oczywiście jakiś dobry plan przebudowy zespołu na przyszłość (dalsza) byłby fajny ale jakos nie wierze ,wiec dlatego Smuda
