|
Pitera w formie. Redaktor pyta co teraz robi i czy nie tęskni za pracą w dziale zwalczania korupcji, a ta odpowiada, że PIS jest nie do niczego, że tylko zajmują się psuciem i sianiem mowy nienawiści. Całkiem inaczej niż w czasach gdy PO było w opozycji.
No ku***, scyzoryk się w kieszeni otwiera.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|