Wyświetl pojedynczy post
taki młody
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20400
Stary 17.12.2012, 17:08
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Co się okazało później? Ano to, że tyle wódy ile wtedy poszło Palikot nie sprzedał przez całą swoją karierę. A ci którzy byli na "wolności" mieli wybór schować się do dziury i do końca życia mieć wyrzuty sumienia, albo stawiać opór i autentycznie ryzykować życie. Każdy mógł przecież "spaść ze schodów". Jeżeli tego nie rozumiesz to o Twoim łbie można powiedzieć jedynie ... pusty.

Kaczyński niuanse o których Ty nie masz pojęcia przeżywał na własnej skórze i w udzielonym wywiadzie tylko o tym opowiedział, naiwnie ufając, że nawet półgłówek zrozumie o co mu chodzi, bo nawet półgłówek powinien to zrozumieć. Niestety lemingi którym nie wstyd że wybrały do władzy w najlepszym przypadku totalnych indolentów, szarych komórek nie uruchamiają wcale. Powielają tylko jak pudła rezonansowe wszystko co do nich dotrze z propagandowej medialnej papki dla której Kaczyński to zagrożenie wygodnej egzystencji na plecach narodu.

Wszyscy rozprawiają nad Kaczynskim, tymczasem Tusk pochwalił się że w dniu ogłoszenia stanu wojennego upił się z kumplami, bo któryś dostał bilet do wojska. Potem nawalony poszedł do stoczni przekonany że " przyjdzie oddać życie" , całe szczęście zanim nastąpił szturm cudak na tyle przetrzeźwiał, że postanowił jednak uciec . To jest dopiero hagiograficzna postać, dzieci powinny się uczyć o takich i naśladować ich postawy .




Oby? Chcesz żeby przyszłe pokolenia były durne, bezwolne wszystko tłumaczące zbiegiem okoliczności, przypadkiem, pechem czy niedopatrzeniem? Hitler też o tym marzył, miał nawet plan jak to zrobić. Bardzo prosty. Rozdawać wódę za książki. Dzisiaj jest tak samo, marycha na legalu załatwiłaby sprawę szybko. Zwłaszcza wśród najmłodszych. Ktoś kto na taki rozwój sytuacji liczy nie ma nic wspólnego z Polską i Polakami. Więc się chłopie zdecyduj.
Jesteś niczym Błaszczak żałosny. Leming to twoje ulubione słowo, którym rzucasz przy każdej nadazajacej się okazji.
Co Jaroslaw "Polskę zbaw" przeżywał na własnej skórze na początku stanu wojennego? Frasyniuk wyraźnie powiedzial, a on ma moralne prawo do wypowiedzi, nie ty który o stanie wojennym wiesz z wikipedii. Hektolitry wódki, wina i piwa. Hahahaha, bo tak powiedzial Rydzyk, ten od "prezydentowej czarownicy", czy Sakiewicz z "Gazety antyPolskiej"? Brzeziński zly, Borusewicz zly, Frasyniuk ma się rozumiec już też zly. Dobry św. Antoni, dobry błogosławiony Jarosław i otaczajace go miernoty, Błaszczak, Brudzinski czy Czarnecki.

Do jednego wora można zamieść te twoje wypociny w tematach w których się starasz zaistnieć, tu i w Smolenskim. Wszyscy którzy mają inne zdanie niżej ty i jeszcze paru normalnych inaczej to lemingi, przyglupy i zdrajcy. Jeden widzi spisek w płaszczach, drugi histeryzuje bo nie może się zalogowac na Fejsa, a trzeci pisze o rzeczach które stały się oczywiste kilkanaście lat po zdarzeniu i jeszcze rżnie historyka.

Amen, piszcie dalej przynajmniej jest wesoło.