Jeśli można by rzucić propozycję, to ja poszukałbym kogoś skutecznego, a zaraz niedrogiego do napadu...Jeśli tylko Jacusiowi chciałoby się ruszyć nieco za granicę, jest wielu fajnych grajków do zatrudnienia, za nie tak wielkie pieniądze:
http://www.transfermarkt.de/de/david...er_140026.html - David Depetris, Argentyńczyk, 16 bramek w 19 meczach ligi słowackiej, względnie młody (24 lata), dość wysoki i miał już epizod w Holandii - Almere City - 10 meczów/2 bramki... Wg zakazanej strony kontrakt mu się kończy latem, więc do wyjęcia za jakieś 200-300 tysięcy ojrosów...
http://www.transfermarkt.de/de/andre...ler_46580.html - Andrej Kramarić, Chorwat, 11 bramek w 19 meczach, do czego dorzucił jeszcze 5 asyst.... 21 lat, nie jest niski, gra w Lokomotivie Zagrzeb, więc pewnie do wyjęcia za paręset tysięcy euro, chyba, że pójdzie do Dinama...
http://www.transfermarkt.de/de/david...ler_74925.html - ponownie Słowacja, 24 lata, 13 bramek na 16 meczów, podobnie jak u Argentyńczyka kontrakt do końca sezonu, więc pewnie też do wyciągnięcia za nieduże pieniądze.
Wiem, wiem, to wszystko transfermarkt... Lepiej byłoby wychowywać naszą zdolną młodzież, tylko na czym

Na kretowiskach?...