WISŁAZWE napisał(a):

Wymień realne zastępstwo za słabego Gargułę, który i tak miał najlepszą rundę(sic!) spośród wszystkich skórokopaczy Wisły Kraków...
Każdy by się chciał pozbyć kilku piłkarzy, twierdząc że gorzej już być nie może. Nie wiem dotychczasowe ruchy Jacka Bednarza w kwestii transferów niczego was nie nauczyły?
Że tylko przypomnę, słaby Palijć - wywalić, zwolnić, nie płacić itd... Słabszego już nie będzie, a jednak jest - Frederiksen.
Ja rozumiem frustracje postawą mr. Orbita, owszem mnie też drażni ale kto przyjdzie na jego miejsce?
|
Ja bym jednak zaryzykował i korzystając z okazji go pogonił jednak wątpię żeby Górnik zgodził się płacić mu tyle samo ile wynegocjował w Wiśle. Więc wg mnie guzik z tego wyjdzie.