Ogryzek napisał(a):

I Górnik zarobił podobno 2,8 mln euro na Miliku, wbrew forumowym sceptykom co do jego talentu. Legia pewnie na wiosnę sprzeda Wolskiego za podobną kasę, tylko u nas nikt nie widzi potrzeby ściągania młodych piłkarzy "obrabiania" (szkolenia) i dalszej odsprzedazy. Bez tego nie ma szans na lepsze wyniki. Ale jak u nas boisk nie ma i jak taka Nieciecza ma lepsze warunki do szkolenia (wywiad z Kaziem Moskalem) to o czym my marzymy....
Ech, pewnie znowu kolejny garnek "stranierich" + polski szrot który chce się odbudować z kartą na ręku w zimie i do przodu Wisełko.... i powoli stajemy się Odrą Wodzisław, nawet nie takim Górnikiem, a Odrą Wodzisław
|
Daj Pan spokój,przecież szkolenie młodzieży, wogóle pozyskiwanie Polaków, to droga donikąd. Myślisz zwyczajnie krótkofalowo,a tu trzeba "mundrze",tak jak piszą mądrzejsi z tego forum
Markus 11.2011 napisał(a):

Legia miała jedynie furę szczęścia, nic więcej. Bawią mnie zachwyty nad jej polityką kadrową po jednej w miarę udanej rundzie. Jak uczy doświadczenie, większość tej młodzieży, która tak się zachwycie wcześniej czy później podzieli los takiego Kowalskiego, Rado czy Nowackiego lub całej masy wielu innych wielkich i świetnie zapowiadających się talentów polskiej piłki.
Ale Wy tu uwielbiacie ulegać modzie i myśleć krótkofalowo.
|
Markus 11.2011 napisał(a):

|
Chcecie większej ilości Polaków, ale nie widzicie, że na większej ilości Polaków w składzie nigdy i nigdzie nie udało się zbudować klubowej drużyny, która odniosła istotny sukces w Europie, a w ostatnich latach również w lidze. I która przy tym jeszcze grałaby dobry futbol.
|
Markus 11.2011 napisał(a):

|
Chcecie większej ilości młodych Polaków na boisku, a nie zauważacie, że każdego roku, w niemal każdej polskiej drużynie typu Korony, Górnika, Widzewa, ŁKS, Zagłebia, Cracovii, Śląska, etc gra ich łącznie ogromna ilość i nigdzie nie dała ani spektakularnych sukcesów, ani dochodowości.
|
Markus 11.2011 napisał(a):

|
Zachwycacie się Legią i jej „młodymi”, nie zauważając, że bez Radovica, Luboji, Kuciaka i Żewłakowa przestają istnieć i nic nie znaczą na boisku.
|
Markus 11.2011 napisał(a):

|
Tracicie z oczu proporcje zachwycając się doraźną, fartowną i krótkoterminową hossą Legii.
|
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"