Karherop napisał(a):

podbijam
kolega Pele chyba się zagalopował
Sikorski strzelił w życiu 6 bramek na jakimkolwiek poważanym poziomie
montuj filmik
|
Dołoży się hat-tricka z Niecieczą, kanał na Sadloku, dziurę komuś z Górnika też założył i okrzyki kibiców na koniec, że Daniel to najlepszy napastnik w Polsce. Zagraniczny klub, którym zarządzają ludzie podobni do tych w Wiśle mógłby się na to nabrać.