Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61215
Stary 17.12.2012, 14:53
wislazwe-no dla mnie Diaz był dramatycznie słaby w obronie,o jego katastrofalnych - niecelnych podaniach nie chce już wspominać a o genialnym przyjęciu piłki to odsyłam na you tube

PS: Oczywiscie zgadzam się że był dużo lepszy niż frederiksen bo junior przynajmniej coś do przodu grał,do samej osoby Diaza nic nie miałem,tylko do jego gry na lewej obronie
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując