Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61213
Stary 17.12.2012, 14:26
Watts napisał(a):Wyświetl post
Apanaże Garguły są niewspółmierne do jego ogólnej postawy. Ale pozbycie się go teraz to byłaby musztarda po obiedzie, Łukasz "Bankomat" wyjął i tak już za dużo forsy z klubowej kasy. Zresztą, facet za 2 miesiące będzie miał 32 lata, drugim Błaszczykowskim już raczej nie zostanie, jeżeli już wróżycie mu taką spóźnioną eksplozję talentu, to co najwyżej Zieńczukiem bis.
Właśnie o to chodzi, że to ile wyciągnął z Wisły to jedno i Garguła ani nikt inny już tych pieniędzy nie wróci. Inna sprawa, że Garguła po renegocjacji kontraktu bodajże latem zarabia już o wiele mniej i nie należy do ścisłej czołówki w Wiśle pod tym względem. Co innego Genkov, który razem z premiami w zeszłym sezonie skasował ponoć 400 k euro i Jalien, który też kosi szmalec jak za zboże.
Odpowiedz cytując