|
Teraz się okaże ,czy Garguła taki słaby ,czy też trenerzy pracujący z nim ostatnio , nie potrafili go odpowiednio przygotować ?
Ciekawe że trener Górnika widzi w nim potencjał a tutaj jest jednym z najbardziej wyśmiewanych.
Dlaczego to piszę ?
Ponieważ uważam ,że skład personalny drużyny nie jest tak zły ,jak przedstawia to tabela .
Dla mnie osobiście to przygotowania do sezonu były głównym powodem słabej postawy zawodników.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|