Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20393
Stary 17.12.2012, 13:59
taki młody napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tęgi łbie, że nie pomyślałeś o tym, że to akurat okazało się później, a nie w pierwszych dniach stanu wojennego. Prawie 100% internowanych mówiło o strachu przed wywózką na Syberię lub o niepewności jutra. Brednie Kaczyńskiego o byciu w gorszej sytuacji to kolejny etap w rozdziale martyrologii i oczywista oczywistość przed planowaną własną beatyfikacją.
Kompletnie was ludzie nie rozumiem .Ciebie też. Po co dajesz się nabierać na kolejny "problem z dupy". Teraz w modzie jest licytacja na zasługi?

http://wpolityce.pl/wydarzenia/42742...oziomie-urbana

Trudno się z tym nie zgodzić

Co te media zrobiły z tymi ludźmi.Kaczor coś tylko powie, to jak hieny się rzucają.
Wyraził chłop tylko swoją opinię i nagonka, jakby conajmniej włożył ( tak jak pewszechnie znany, przedewszystkim idol Lemingów) polską flagę w kupę.Ale to Kaczor.Jemu należy dojebać.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/