Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61210
Stary 17.12.2012, 13:49
koniak napisał(a):Wyświetl post
Podpisuje się pod tym w 100 %. W ogóle na tym forum panuje jakaś pojebana polityka względem zawodników. Diaz też był ponoć tragiczny. Dwa razy od nas odchodził, bo taki był słaby a dziś gra w bundeslidze, w drużynie z pierwszej połowy tabeli. Przejrzyjcie co poniektórzy na oczy, bo macie takie samo podejście jak Bednarz.
Apanaże Garguły są niewspółmierne do jego ogólnej postawy. Ale pozbycie się go teraz to byłaby musztarda po obiedzie, Łukasz "Bankomat" wyjął i tak już za dużo forsy z klubowej kasy. Zresztą, facet za 2 miesiące będzie miał 32 lata, drugim Błaszczykowskim już raczej nie zostanie, jeżeli już wróżycie mu taką spóźnioną eksplozję talentu, to co najwyżej Zieńczukiem bis.

WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Że tylko przypomnę, słaby Palijć - wywalić, zwolnić, nie płacić itd... Słabszego już nie będzie, a jednak jest - Frederiksen.
A wiesz, tak to sobie można. W momencie, w którym puszczaliśmy wolno Magierę, potem Mączyńskiego i tak dalej mieliśmy spory komfort i przynajmniej za tym pierwszym nikt specjalnie nie płakał. Teraz bez wątpienia ci zawodnicy byliby dla nas wzmocnieniem. Przy czym to prędzej my dobiliśmy dna, niż Magiera albo Mączyński doszli do nie wiadomo jakich umiejętności. Były przesłanki ku temu, żebyśmy za paljiciowych czasów mieli kogoś lepszego na tej pozycji. Ale co wyszło, to wyszło.
Ostatnio edytowane przez Watts : 17.12.2012 o godz. 14:00.
Odpowiedz cytując