Wyświetl pojedynczy post
fifek
Junior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61206
Stary 17.12.2012, 13:38
Też się podpisuje pod powyższym postem ... Wisła to taki dziwny klub który bierze zawodników np kontuzjowanych , jak np Garguła , których trzeba utrzymywać , leczyć itd ... Nie rzadko płacić dużo , potem jak grają słabo , to nadal płacić kilkukrotnie więcej niż są warci , a jak już jakimś cudem zaczną grać w miarę poprawnie (bo nie uważam zęby Garguła był w tej chwili jakimś kozakiem) to od razu za bezcen sprzedać konkurencji i tam , dziwnym trafem taki gracz za 1/3 ceny gra 4 razy lepiej niż "u nas" .
Odpowiedz cytując