Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61205
Stary 17.12.2012, 13:37
jesli nie daj Boże doszło by do wymiany na linii Garguła - Mączyński to będzie idealne podsumowanie polityki transferowej tego klubu.

Tymon : Widzisz, dla jednych Diaz był słaby dla innych dobry. Ja np. wolałbym go od każego z defensorów jakich mamy. Owszem czasem irytował ale jako nieliczny potrafił swoje szczudła wepchac tam gdzie inni sie boją.
I piszesz ze sie w Mainz na Nim poznali. YY ? A to on przyjechał wczoraj na palecie bananów ze sie mieli poznac? Chłop juz troche gra w Polsce, jak zapewne wiesz jest tutaj telewizja i to jakim ktos jest piłkarzem mozna ocenic przez pryzmat 60 meczów np. Z Niemiec do Polski nie jest daleko, nawet na mecz czy trening wysłąnnik mógł przyjechac i go ogladac. Zreszta, dziwne ze grał na początku bo skoro jest słaby to w ogole nie powinien....
Ostatnio edytowane przez szprotson : 17.12.2012 o godz. 13:41.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując