Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61204
Stary 17.12.2012, 13:36
koniak napisał(a):Wyświetl post
Podpisuje się pod tym w 100 %. W ogóle na tym forum panuje jakaś pojebana polityka względem zawodników. Diaz też był ponoć tragiczny. Dwa razy od nas odchodził, bo taki był słaby a dziś gra w bundeslidze, w drużynie z pierwszej połowy tabeli. Przejrzyjcie co poniektórzy na oczy, bo macie takie samo podejście jak Bednarz.
Diaz gra w Bundeslidze powiadasz? No to musze cie zmartwić,już od dawna się na nim poznano i grzeje ławe,poznała sie na nim Wisła,Clube Brugge i Mainz on nie potrafi grać w obronie i dobrze ze się go pozbyto
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując