Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61202
Stary 17.12.2012, 13:29
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Wymień realne zastępstwo za słabego Gargułę, który i tak miał najlepszą rundę(sic!) spośród wszystkich skórokopaczy Wisły Kraków...

Każdy by się chciał pozbyć kilku piłkarzy, twierdząc że gorzej już być nie może. Nie wiem dotychczasowe ruchy Jacka Bednarza w kwestii transferów niczego was nie nauczyły?

Że tylko przypomnę, słaby Palijć - wywalić, zwolnić, nie płacić itd... Słabszego już nie będzie, a jednak jest - Frederiksen.

Ja rozumiem frustracje postawą mr. Orbita, owszem mnie też drażni ale kto przyjdzie na jego miejsce?
Podpisuje się pod tym w 100 %. W ogóle na tym forum panuje jakaś pojebana polityka względem zawodników. Diaz też był ponoć tragiczny. Dwa razy od nas odchodził, bo taki był słaby a dziś gra w bundeslidze, w drużynie z pierwszej połowy tabeli. Przejrzyjcie co poniektórzy na oczy, bo macie takie samo podejście jak Bednarz.
Odpowiedz cytując