WISŁAZWE napisał(a):

Wymień realne zastępstwo za słabego Gargułę, który i tak miał najlepszą rundę(sic!) spośród wszystkich skórokopaczy Wisły Kraków...
Każdy by się chciał pozbyć kilku piłkarzy, twierdząc że gorzej już być nie może. Nie wiem dotychczasowe ruchy Jacka Bednarza w kwestii transferów niczego was nie nauczyły?
Że tylko przypomnę, słaby Palijć - wywalić, zwolnić, nie płacić itd... Słabszego już nie będzie, a jednak jest - Frederiksen.
Ja rozumiem frustracje postawą mr. Orbita, owszem mnie też drażni ale kto przyjdzie na jego miejsce?
|
Podpisuje się pod tym w 100 %. W ogóle na tym forum panuje jakaś pojebana polityka względem zawodników. Diaz też był ponoć tragiczny. Dwa razy od nas odchodził, bo taki był słaby a dziś gra w bundeslidze, w drużynie z pierwszej połowy tabeli. Przejrzyjcie co poniektórzy na oczy, bo macie takie samo podejście jak Bednarz.