Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20391
Stary 17.12.2012, 13:23
Szpen napisał(a):Wyświetl post
za trudne zwroty były w tym zdaniu dla Ciebie. Skoro nie zrozumiałeś, to nie musisz komentować.





NIE. Wstyd mi za Ciebie. Nie wiem co powiedziała Pitera, bo nie działa filmik. Kaczka co 2 dni pieperzy pewnie gorsze pierdoły. Za głos na PO nie jest mi wstyd.
Nie wiesz, bo nie umiesz filmiku włączyć, ale Kaczyński na pewno gada większe głupoty...

Jesteś moim mistrzem!

PiSu nie popieram, ale obiektywnie rzecz ujmując nigdy nie słyszałem żeby któryś z polityków tej partii 1) napier*alał się z ludzi, że zarabiają 1200 zł na rękę, 2) mówił że podniesienie kosztów pracy zachęci pracodawców do zwiększenia zatrudnienia (partyjna guru Kidawa-Błońska). Żyj w swoim świecie. CIAO!