Szpen napisał(a):

za trudne zwroty były w tym zdaniu dla Ciebie. Skoro nie zrozumiałeś, to nie musisz komentować.
NIE. Wstyd mi za Ciebie. Nie wiem co powiedziała Pitera, bo nie działa filmik. Kaczka co 2 dni pieperzy pewnie gorsze pierdoły. Za głos na PO nie jest mi wstyd.
|
Nie wiesz, bo nie umiesz filmiku włączyć, ale Kaczyński na pewno gada większe głupoty...
Jesteś moim mistrzem!
PiSu nie popieram, ale obiektywnie rzecz ujmując nigdy nie słyszałem żeby któryś z polityków tej partii 1) napier*alał się z ludzi, że zarabiają 1200 zł na rękę, 2) mówił że podniesienie kosztów pracy zachęci pracodawców do zwiększenia zatrudnienia (partyjna guru Kidawa-Błońska). Żyj w swoim świecie. CIAO!