Arapaho napisał(a):

|
Bo jak ktoś pomyśli dłużej niż 5 sekund to zrozumie że w stanie wojennym lepiej było być internowanym niż nim nie być- skoro wszyscy internowani przeżyli a zginęło na ulicach ok 1000 osób
|
Szkoda tęgi łbie, że nie pomyślałeś o tym, że to akurat okazało się później, a nie w pierwszych dniach stanu wojennego. Prawie 100% internowanych mówiło o strachu przed wywózką na Syberię lub o niepewności jutra. Brednie Kaczyńskiego o byciu w gorszej sytuacji to kolejny etap w rozdziale martyrologii i oczywista oczywistość przed planowaną własną beatyfikacją.