Wyświetl pojedynczy post
taki młody
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20389
Stary 17.12.2012, 13:07
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Bo jak ktoś pomyśli dłużej niż 5 sekund to zrozumie że w stanie wojennym lepiej było być internowanym niż nim nie być- skoro wszyscy internowani przeżyli a zginęło na ulicach ok 1000 osób
Szkoda tęgi łbie, że nie pomyślałeś o tym, że to akurat okazało się później, a nie w pierwszych dniach stanu wojennego. Prawie 100% internowanych mówiło o strachu przed wywózką na Syberię lub o niepewności jutra. Brednie Kaczyńskiego o byciu w gorszej sytuacji to kolejny etap w rozdziale martyrologii i oczywista oczywistość przed planowaną własną beatyfikacją.