Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22661
Stary 17.12.2012, 13:04
Nie skreślajmy Milika. Po pierwsze jest dużo młodszy od takiego Matusiaka i zdążył pokazać się z dobrej strony w Ekstraklasie, w przeciwieństwie do Świerczoka. Ma ogromny talent i nawet jeśli na początku nie będzie grać zbyt często w Leverkusen to za kilka lat może wznieść się na poziom jakiego nigdy nie osiągnąłby w naszej lidze. Wszystko zależy od niego samego.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując