fialo napisał(a):

|
Znamienny jest także przykład niejakiego Świerczoka, którego tak ochoczo wszyscy widzieli w Wiśle. Wyjechał do 1FCK i gdzie jest teraz ?
|
Co by nie mówić, Świerczok błysnął tylko w I lidze, a jacy piłkarze tam czasem się wyróżniają, to aż strach wymieniać nazwiska (chodzi mi głównie o tych, którzy od ekstraklasy odbili się jak od ściany). W Eks zagrał pół godziny, i to po wypożyczeniu do Piasta. A gdzie jest teraz? No teraz to on ma urwaną nogę, co raczej chyba nijak ma się do jego klasy piłkarskiej (lub jej braku

).