Ogryzek napisał(a):

Milik w Leverkusen za 2,8 mln euro?
Ciekawe czy to prawda. Tak czy owak kosztował pewnie nie mało. Górnik dzięki tej kasie nie będzie musiał rozsprzedawać reszty zespołu.
|
Niewazne ile kosztowal to i tak jego pilkarski koniec. Nikt kto zagral pol dobrej rundy w polskiej lidze nie poradzil sobie na Zachodzie. Skonczy niestety jak Matusiak, Klich czy inny Janczyk.
Ta czesto porownuje sie Milika dla Lewego ale ten drugi przed wyjazdem zagral 2 sezony w Zniczu Pruszkow (chyba zdobyl tytul krola strzelcow) oraz 2 pelne sezony w Lechu (mistrzostwo, krol strzelcow i doswiadczenie w pucharze Uefa).