Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20386
Stary 17.12.2012, 11:17
hunter napisał(a):Wyświetl post
Odbić to Ci się może co najwyżej po niedzielnym obiedzie.
za trudne zwroty były w tym zdaniu dla Ciebie. Skoro nie zrozumiałeś, to nie musisz komentować.



hunter napisał(a):Wyświetl post
Pytanie oczywiście do Ciebie i pozostałych obrońców Platformy. Nie jest Wam kur*a ani odrobinę wstyd, że popieracie takich intelektualnych impotentów?!
NIE. Wstyd mi za Ciebie. Nie wiem co powiedziała Pitera, bo nie działa filmik. Kaczka co 2 dni pieperzy pewnie gorsze pierdoły. Za głos na PO nie jest mi wstyd.