hunter napisał(a):

|
Odbić to Ci się może co najwyżej po niedzielnym obiedzie.
|
za trudne zwroty były w tym zdaniu dla Ciebie. Skoro nie zrozumiałeś, to nie musisz komentować.
hunter napisał(a):

|
Pytanie oczywiście do Ciebie i pozostałych obrońców Platformy. Nie jest Wam kur*a ani odrobinę wstyd, że popieracie takich intelektualnych impotentów?!
|
NIE. Wstyd mi za Ciebie. Nie wiem co powiedziała Pitera, bo nie działa filmik. Kaczka co 2 dni pieperzy pewnie gorsze pierdoły. Za głos na PO nie jest mi wstyd.