Szpen napisał(a):

rok 2013 to rok odbicia w gospodarce światowej. Wszystkie rynki giełdowe są albo zaraz przeskoczą granicę maksimów przed kryzysem. Giełdy wyprzedzają koniunkturę o rok czasu. Także luzik, będzie co do gara włożyć
|
Odbić to Ci się może co najwyżej po niedzielnym obiedzie.
http://www.tvp.pl/krakow/mlodziez-ko...i-2012/9453221
Pytanie oczywiście do Ciebie i pozostałych obrońców Platformy. Nie jest Wam kur*a ani odrobinę wstyd, że popieracie takich intelektualnych impotentów?!