Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14637
Stary 16.12.2012, 23:47
Arked napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, o którego Maka ci chodzi ale obydwaj nie łapią się do składu totalnie beznadziejnego Bełchatowa. Jakim cudem mieliby wnieść cokolwiek pozytywnego do naszej gry. Już wolę Szewczyka, który grał więcej i prezentował się lepiej w wyżej sklasyfikowanej Wiśle.
Obaj na początku rozgrywek złapali kontuzje i nie byli zdolni do gry do końca rundy, to jak mieli się łapać do składu?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując