Arked napisał(a):

|
Nie wiem, o którego Maka ci chodzi ale obydwaj nie łapią się do składu totalnie beznadziejnego Bełchatowa. Jakim cudem mieliby wnieść cokolwiek pozytywnego do naszej gry. Już wolę Szewczyka, który grał więcej i prezentował się lepiej w wyżej sklasyfikowanej Wiśle.
|
Obaj na początku rozgrywek złapali kontuzje i nie byli zdolni do gry do końca rundy, to jak mieli się łapać do składu?