Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61194
Stary 16.12.2012, 23:08
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale jak u nas boisk nie ma i jak taka Nieciecza ma lepsze warunki do szkolenia (wywiad z Kaziem Moskalem) to o czym my marzymy....
A no właśnie. Wreszcie zaczynacie powoli zauważać, że nie wystarczy kupić młodego zawodnika, on musi mieć jeszcze gdzie i z kim trenować.

Pytanie: czy Milik u nas rozwinąłby się tak jak w Górniku? Raczej nie, biorąc pod uwagę wspomniany brak boisk oraz fakt, że w przeciągu dwóch lat prowadziłoby go czterech trenerów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując