Ogryzek napisał(a):

|
Ale jak u nas boisk nie ma i jak taka Nieciecza ma lepsze warunki do szkolenia (wywiad z Kaziem Moskalem) to o czym my marzymy....
|
A no właśnie. Wreszcie zaczynacie powoli zauważać, że nie wystarczy kupić młodego zawodnika, on musi mieć jeszcze gdzie i z kim trenować.
Pytanie: czy Milik u nas rozwinąłby się tak jak w Górniku? Raczej nie, biorąc pod uwagę wspomniany brak boisk oraz fakt, że
w przeciągu dwóch lat prowadziłoby go czterech trenerów.