Najpierw Szpilka musi nauczyć się podstaw boksu
Co do Mastera to ja nie mam akurat do niego żadnych wątów, że w wieku 25 lat nie walczył jeszcze żadnej poważnej walki. Prowadzony jest ostrożnie i roztropnie, bo nie jest on ani typem punchera, ani walczakiem typu Adamek, a dobrym technikiem z nadspodziewanie szczelną obroną jak na naszą szkołę bokserską. Liczę, że teraz przyjdzie czas na sprawdzam i zobaczymy na co go stać w walce z topowymi zawodnikami.