lazy napisał(a):

Taaa... a jak bronił mafii to znaczy że jest gangsterem.
Czy ty wiesz na czy polega zawód adwokata?
A teksty o rżnięciu głupa to zachowaj dla swoich kolegów z którymi chodzisz na piwo.
|
Faktycznie przesadziłem z tym rżnięciem głupa, bo widać, że słabo jesteś zorientowany by wiedzieć, że w światku adwokackim (nie w POlsce) adwokaci chodzący na pasku mafii zazwyczaj są w niej zaszufladkowani (zbyt duzo wiedzą na jej temat). I nie ciesza się duzym poważaniem w swoim środowisku.
Ale jak czytam wpisy powyżej, z którychwidać jakie masz duże luki w wiedzy z najnowszej historii Polski "w temacie" (jak mawia Bolek) życiorysu opozycyjnego J. Kaczyńskiego (widzę, że juz inni nie wytrzymali i wpisali) to sie nie dziwie.
Napisz nam za to coś o działalnosci opozycyjnej Tuska. Ale czasem nie tej z "Nocnej Zmiany"
