|
Wciąż żywe jest we mnie traumatyczne wspomnienie poprzedniej reformy ligi i podziału na grupę spadkową i mistrzowską. Wprawdzie zaproponowany wariant wydaje się ciekawszy niż to co już mieliśmy ale widzę w nim sporo wad. Jeśli w grupie mistrzowskiej będzie tylko jedna runda to będą spore kwasy z terminarzem (w sensie kto z kim gra u siebie).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|