Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
WiktorKRK
Junior Member
Od: 12.2012
Offline
#
1255
16.12.2012, 14:06
jakkfk
napisał(a):
Bardziej z angielska
http://www.youtube.com/watch?v=-fl5xtMmwlg
a wie ktoś moze czy oni zostali w rapie? teraz mają po około 25 lat
WiktorKRK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WiktorKRK
Znajdź inne posty napisane przez WiktorKRK