Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22649
Stary 16.12.2012, 12:43
Dla Górnika jakieś 3 MLN EURO, dla Legii pewnie jeszcze więcej za Jędrzejczyka i Wolskiego. Jak Cupiał nie sypnie kasą na akademie i transfery to zostaniemy w tyle, za darmo nic nie ma. To nawet nie jest ostatni dzwonek, czołówka nam uciekła w przeciągu 1 rundy. Jeśli Górnik, Legia, Lech będą aktywni na rynku transferowym a przy tym skuteczni to będziemy mieć problem nawet nie w tym co w następnym sezonie powalczyć o puchary
Odpowiedz cytując