Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20371
Stary 16.12.2012, 12:06
Coś w tym jest.

Pytając się znajomych z czasów studenckich.:
I jak tam?Fajne nam te PO rządzi?

Najczęstszą odpowiedzią jaką słyszę to "weź mnie nie denerwuj/w....iaj" i machają reką. Ale oni przynajmniej przyznają się, że dali się zrobić w jajo.Prawdziwy obciach to okłamywać samego siebie.No ale jak ktoś jest sadomasochistą? cóż zrobić.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/