|
Coś w tym jest.
Pytając się znajomych z czasów studenckich.:
I jak tam?Fajne nam te PO rządzi?
Najczęstszą odpowiedzią jaką słyszę to "weź mnie nie denerwuj/w....iaj" i machają reką. Ale oni przynajmniej przyznają się, że dali się zrobić w jajo.Prawdziwy obciach to okłamywać samego siebie.No ale jak ktoś jest sadomasochistą? cóż zrobić.
|