Wyświetl pojedynczy post
wiślacki
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14629
Stary 16.12.2012, 11:31
I dalej powraca temat szkolenia młodych talentow ,właśnie Milik przechodzi do niemiec za 3 mln euro,zadnego klubu w polsce nie stać na wydanie na transfer jednego zawodnika nawet połowy tej sumy,tymbardziej nas .Pan dobrodziej nie stworzył akademi piłkarskiej ale chetnie by zgarniał taka kase z transferów,ale jak skąpił na inwestycje w młodzież to sa teraz efekty debilnej polityki
Odpowiedz cytując