|
I dalej powraca temat szkolenia młodych talentow ,właśnie Milik przechodzi do niemiec za 3 mln euro,zadnego klubu w polsce nie stać na wydanie na transfer jednego zawodnika nawet połowy tej sumy,tymbardziej nas .Pan dobrodziej nie stworzył akademi piłkarskiej ale chetnie by zgarniał taka kase z transferów,ale jak skąpił na inwestycje w młodzież to sa teraz efekty debilnej polityki
|