Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14628
Stary 16.12.2012, 11:20
Wisła juz od dawna jest piłkarskim śmietniskiem. Za duże zaufanie ma rada nadzorcza i Bednarz do obcokrajowców, którzy najczęściej nie dość że słabi piłkarsko to i fizycznie fatalni.
..
Odpowiedz cytując