Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14626
Stary 16.12.2012, 10:36
Nie wiem, o którego Maka ci chodzi ale obydwaj nie łapią się do składu totalnie beznadziejnego Bełchatowa. Jakim cudem mieliby wnieść cokolwiek pozytywnego do naszej gry. Już wolę Szewczyka, który grał więcej i prezentował się lepiej w wyżej sklasyfikowanej Wiśle.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując