Na chwile obecną każdy wie (pewnie poza Bednarzem) potrzebujemy lewego obrońcy dwóch skrzydłowych i napastnika,w Naszej kiepskiej sytuacji finansowej przedstawię realne kandydatury które nie będą mega wydatkiem a podniosą poziom.
Śląsk chce rozwiązać kontrakt z Voskampem więc będzie do wzięcia za darmo,dla mnie dobry napastnik, kiedy grał regularnie szczególnie po przyjściu do WKS prezentował dobry poziom.Trudno będzie o darmowego napastnika lepszego od Voskampa dlatego nie wysmiewać

_____________
Skrzydła
Jeżeli Turcy zrezygnują z Małeckiego już w zimie to nie zastanawiać się i niech wraca ( o ile oczywiście nie będzie trzeba mu płacić tego co ma w Turcji)
Mak z Bełchatowa obecnie nie ma ofert więc wykorzystać ten fakt zanim zgłosi się po niego czołówka ligi,Bełchatów raczej godzi się ze spadkiem więc można Maka na lewe skrzydło brać za rozsądne pieniądze.
__________
Lewa obrona: jeżeli Pereira który był na testach nie podpisał umowy to najlepsza opcja na lewą obrone ,jezeli natomiast nie jest już wolny to brać Bartkowskiego z Widzewa (o ile Widzew nie krzyknie mega kwoty) ewentualnie 3 opcja Lisowski z Korony .
I na wiosne mamy ciekawy skład:
Pareiko
Jovanovic Bunoza Głowacki Pereira
Małecki Melikson Wilk Mak
Genkov Voskamp
Zakładam,że Jovanovic i Pareiko będą w formie a jeżeli nie to wtedy Burliga i Miskiewicz do pierwszego składu.
Naszym największym problemem były skrzydła a raczej ich brak po przyjściu Małeckiego i Maka mamy dwóch dynamicznych skrzydłowych potrafiących nękać rywala przez 90minut dzięki temu gra w ofensywie nie opiera sie tylko na Meliksonie ,w takiej sytuacji Melikson mając więcej sił moze być bardziej pożyteczny podobnie jak w mistrzowskim sezonie gdy cięzar gry brali na siebie Kirm i Małecki a Melikson miał czas na odpoczynek a następnie stwarzał zagrożenie.