szprotson napisał(a):

przynajmniej ma jaja chłopak.
po za tym smietniskiem jak widac na przykładzie tej rundy juz jestesmy.
p.s. strzelił w beznadziejnym Bełchatowie 3 bramki tyle co Genkow
|
Wyjściem z tego nie jest powiększanie kupy śmieci tylko wyrzucenie tego co już jest jak najszybciej, w jakikolwiek sposób i gdziekolwiek...
3 gole... czyli idzie na życiówę (dotąd 5 goli) o ile uda mu się wiosną gdziekolwiek zagrać.
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=5463
109/20 - snajper co się zowie...
