Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2951
Stary 15.12.2012, 20:27
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Odpowiem Ci krótko - dowodów na to, ze był to zwykły wypadek też nie masz co nie przeszkadza Ci twierdzić, że na 100% był to jednak wypadek... Dyskusja z Tobą jest bezcelowa - jeśli Twoja wiedza konczy i zaczyna się na "sztucznej mgle" to szkoda mojego czasu.
A jaki miałby to być dowód dla Ciebie ,że to był wypadek ?
Odpowiedz cytując