serek.c2 napisał(a):

|
Odpowiem Ci krótko - dowodów na to, ze był to zwykły wypadek też nie masz co nie przeszkadza Ci twierdzić, że na 100% był to jednak wypadek... Dyskusja z Tobą jest bezcelowa - jeśli Twoja wiedza konczy i zaczyna się na "sztucznej mgle" to szkoda mojego czasu.
|
A jaki miałby to być dowód dla Ciebie ,że to był wypadek ?