KOMINEK napisał(a):

|
Tylko niestety to że ktoś radzi sobie w Górniku w Jadze, czy Ruchu niestety nie znaczy że poradzi sobie u nas. W tamtych klubach miejsce dające puchary to ogromny sukces. U nas ostatnio nawe MP nie było sukcesem. Pewnie że wymagania nam się trochę przewartościowały, aletak naprawde każdy kibic Wisły pewnie po cichu nadal uważa że sukces dla nas to LM nic więcej.
|
Wątpię, kazdy chyba widzi w jakim miejscu jestesmy o co możemy walczyć.