fanfan napisał(a):

|
Ja nie powiem Ci ,że to gówna prawda tylko jak chcesz coś sensownego napisać to najpierw naucz się pisać . Dokładnie tak samo jest z funkcjonowaniem klubu , najpierw trzeba mieć odpowiednią infrastrukturę , wszystko w klubie musi prawidłowo funkcjonować a następnie można myśleć dopiero o Lidze Mistrzów . Do tego co napisałeś o Małeckim się nie odniosę ponieważ to pokazuje ,że nie masz tak naprawdę pojęcia o tym co piszesz .
|
Przyganiał kocioł garnkowi.
Jeśli w klubie dojdzie do sprzedaży zawodników to wtedy dopiero ktoś do nas dojdzie tak to działać będzie- nawet Polski gracz zastanawia się gdy ma przyjść do nas.Nowy trener i dwóch nowych obrońców plus napastnik.To są nasze minimalne potrzeby.
Tak na koniec żeby w ogóle nas było stać na kogokolwiek to
najpierw kupmy karnety na wiosnę a nie jakieś strajki i kosmiczne transfery