krzycho90tswns napisał(a):

|
Wedlug mnie trener Kulawik jest nie ma waruków w szatni oprócz Sobola i Głowy nie ma liderów którzy gonili by reszte patalacków do roboty mysle ze Mały idealnie sie nadawał wiem pewnie powiecie ze to gówno prawda ze co on pokazal w ostatniej rundzie mysle ze jesli dostal by kredyt zaufania od trenera i opaske kapitanska nowy kontrakt na nieco lepszych warónkach nasza gra mogla by wygladac nieco lepiej
|
Ja nie powiem Ci ,że to "gówno prawda" tylko jak chcesz coś sensownego napisać to najpierw naucz się pisać . Dokładnie tak samo jest z funkcjonowaniem klubu , najpierw trzeba mieć odpowiednią infrastrukturę , wszystko w klubie musi prawidłowo funkcjonować a następnie można myśleć dopiero o Lidze Mistrzów . Do tego co napisałeś o Małeckim się nie odniosę ponieważ to pokazuje ,że nie masz tak naprawdę pojęcia o tym co piszesz .