Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61182
Stary 15.12.2012, 12:59
krzycho90tswns napisał(a):Wyświetl post
Wedlug mnie trener Kulawik jest nie ma waruków w szatni oprócz Sobola i Głowy nie ma liderów którzy gonili by reszte patalacków do roboty mysle ze Mały idealnie sie nadawał wiem pewnie powiecie ze to gówno prawda ze co on pokazal w ostatniej rundzie mysle ze jesli dostal by kredyt zaufania od trenera i opaske kapitanska nowy kontrakt na nieco lepszych warónkach nasza gra mogla by wygladac nieco lepiej
Ja nie powiem Ci ,że to "gówno prawda" tylko jak chcesz coś sensownego napisać to najpierw naucz się pisać . Dokładnie tak samo jest z funkcjonowaniem klubu , najpierw trzeba mieć odpowiednią infrastrukturę , wszystko w klubie musi prawidłowo funkcjonować a następnie można myśleć dopiero o Lidze Mistrzów . Do tego co napisałeś o Małeckim się nie odniosę ponieważ to pokazuje ,że nie masz tak naprawdę pojęcia o tym co piszesz .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 15.12.2012 o godz. 13:44.
Odpowiedz cytując